Mantolama

Trabzon Mantolama

Evinizde soğuk, dışarıdaki soğuktan çok daha çetin mi geçiyor? Hangi ısıtma sistemini kullanırsanız kullanın, bir ısınma problemi mi yaşıyorsunuz? Sorun binanızdan kaynaklı olabilir. basit bir uygulama ile eviniz kışın sıcacık olacaktır. Bu uygulama, son zamanlarda her binanın tercihi mantolama uygulamasıdır. Isı yalıtım levhaları kullanılarak gerçekleştirilen bu işlem sonrasında eviniz az yakıt harcamanıza rağmen ciddi anlamda bir sıcaklık sağlayacaktır.

Özellikle profesyonel ekip çalışması halinde yapılan işlemde, kısa sürede başarılı bir çalışma yapılmaktadır. Birçok avantajı nedeniyle mantolama çokça tercih edilmektedir. Üç farklı yöntemle uygulanan bu işlem; içten, dıştan ya da sandviç dediğimiz tekniklerle yapılır. Bu uygulama, mevsim şartlarına göre her türlü ısı sorununu çözecektir. Yazın serin kışın sıcak tutar. Bu nedenle pek çok bina tarafından tercih edilir. Yalıtım uygulamaları için de en çok bilinen uygulanan işlemdir. Ayrıca uzman tavsiyeleri de bu yöndedir. Dolayısıyla güvenle tercih edebilir ve ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Binanızın incelenmesi sonrası yapılacak mantolama işleminin aşamaları belirlenir. Faturalarınızı yarı yarıya düşürecek bu uygulama, sağlıklı ve sıcak bir ortam sağlarken cebinizden de tasarruf etmenizi kolaylaştırır. Bugün hemen hemen her binada bu uygulama yapılmıştır. Bu uygulama konut ömrünü de uzatacak bir işlem olup herhangi bir zararı bulunmaktadır. Güvenerek tercih edebileceğiniz bir firma olan Dört Mevsim Dekor, bu konuda uzman bir ekiple çalışmaktadır.

Sıcak Bir Yuva İçin Mantolama..

Evinizin sıcaklığı ya da soğukluğu; yaşadığınız şehre, mevcut sağlık durumunuza ve çeşitli sebeplere bağlı olarak hislerinizde farklılık oluşturabilir. Ancak her ne olursa olsun mantolama ısı yalıtımı için gerekli bir işlemdir. Bu uygulama sonrasında gerçek manada ısındığınızı fark edeceksiniz. Aynı şekilde yaz aylarında bunaltıcı sıcaklarda evinizin ne kadar ferah olduğunu göreceksiniz. Kaliteli yaşamı arttıracak bu uygulama sayesinde üşütme kaynaklı hastalıkların da önüne geçmiş olacaksınız.

Evde geçirdiğiniz zamanlar sizler için daha sağlıklı hale gelecek. Pek çok avantaj sağlayan mantolama ; binanın dış duvarlarını her türlü dış etkiye karşı korur. Yoğuşma riskini minimuma indirir. Yakıt tüketimini azaltarak çevreye verdiğimiz zararı en aza indirir. Yakıt tasarrufu sağlar. Ekonominize katkı sağlar. Binanızda meydana gelmesi muhtemel çatlak ve hasarları önler. Kısacası ısınmanın yanında pek çok avantajı da beraberinde sağlar.

Elbette her şeyde olduğu gibi bu işlemde de profesyonel bir destek gerekir. Yeterli bilgi donanımına sahip olmayan firmalarla çalışmanız beklentinizin çok altında bir hizmet almanıza dolayısıyla istenmeyen durumlara neden olacaktır. Bu bağlamda Trabzon mantolama konusunda benzersiz bir hizmet sunan Dört Mevsim Dekor, müşterilerini asla mağdur etmez. Her zaman müşteri odaklı çalışarak misyon ve vizyonundan şaşmaz. Sizlere doğru rehberlik ederek teknik bilgi eksikliğinden kaynaklı yanlış kararlar almanızı engeller.

Yakıt Tasarrufu Sağlayan Hizmet.. Mantolama

Ekonomik durumunuz fazla yakıt tüketimine el vermiyorsa, tercihiniz kesinlikle mantolama olmalıdır. Kullanan pek çok müşteri kısa sürede %50’ye varan yakıt tasarrufu sağladığını söyledi. Bu değer, elbette kişilere göre ya da yakıt tüketimine göre farklılık gösterir. Ancak bu uygulama ile büyük oranda tasarruf edeceğiniz kesindir.

Hem sağlıklı yollardan ısınma sağladığını hem de ekonominize etkisini gördüğünüzde hayrete düşeceksiniz. Pek çok müşteri, ‘keşke daha önce yaptırsaydık’ diyerek pişmanlıklarını dile getiriyor. Sağlığın en önemli şey olduğu ve pek çok hastalığın üşütme kaynaklı olduğunu düşünürsek mantolama faydalarının etkisi yadsınamaz bir gerçek. Bu durumda bu işlemin gerekliliği de ayrı bir önem kazanıyor.

İçten, dıştan ya da hem içten hem de dıştan yapılabilen mantolama işlemi genelde sadece dıştan yapıldığında da yeterli olmaktadır. Ancak ihtiyaca göre içten ya da hem içten hem dıştan yöntemleri de tercih edilebilir. Bu, müşterilerimizin taleplerine göre karar verdiğimiz bir şeydir. Şehrin iklimi, binanın konumu, güneşle olan teması gibi pek çok faktör burada etkilidir. Ancak binayı koruduğu, ömrünü uzattığı hesap edildiğinde mantolama ısıtma için olmasa bile gerekli bir işlemdir denilebilir. Isıtmaya katkısı gözle görülür oranda büyüktür. Sağlığınız için en doğru ısıtma yöntemi olacaktır.

Siz de kışın soğuğundan korunmak için artık fazla yakıt tüketerek cebinizi ve çevreyi zorlamayın! Basit, etkili ve ucuz bir yöntem olan mantolama işlemini Dört Mevsim Dekor ayrıcalığı ile keşfedin!

DÖRT MEVSİM YAPI DEKORASYON

Dört Mevsim Dekor olarak, daha rahat, daha modern ve daha kullanışlı evlerde yaşamanız için her mevsim çalışıyor ve üretiyoruz. Trabzon dekorasyon firması denildiğinde akla gelen Dört Mevsim Dekor; Alçıpan asma tavan, Makineli alçı sıva, Gergi tavan, Alçıpan bölme sistemleri, Stropiyer, Mantolama, Alçıpan kemer, Alçıpan Tv Ünitesi gibi daha birçok çalışmasıyla hizmet vermektedir.

DEKORASYON İŞLERİMİZİ NASIL YAPIYORUZ?

Bizimle iletişime geçen müşterilerimizden, yapılmasını istedikleri değişiklikler hakkında detaylıca bilgi alıyoruz. Müşterilerimize, daha önceki işlerimizde uyguladığımız projelerin kataloğunu pdf şeklinde gönderiyoruz. Müşterimizin bir projeyi beğenmesi halinde çalışmalara başlıyoruz. Dekorasyon işlemlerimizi 4 adımda yapıyoruz.

Görsel Galerisi

Dört Mevsim Dekor | Trabzon Mutfak Dekorasyonu TRABZON ANAHTAR TESLİM MUTFAK DEKORASYONU Görsel: 2 TASARIMLARI MODERN MUTFAK Görsel: 3 MODERN TASARIM 25 METRE KARE
Mesaj At!
Buradayız:)
Merhaba👋
Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz:)